Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe "MARTEX" znajduje się w Dzietrzkowicach k. Wielunia i istnieje na rynku od 1995 roku.

Zajmujemy się produkcją najlepszych bo zdrowych dla delikatnej skóry dziecka, bielizny oraz ubranek. Dobierając najlepsze surowce, kładąc ogromny nacisk na jakość wykonania, zdobyliśmy wśród naszych klientów opinię dobrej i rzetelnej firmy. Naszym założeniem jest tworzenie ubranek niemowlęcych najwyższej jakości i wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów. W stałej ofercie firmy znajdują się: delikatne w dotyku koszulki, kaftaniki, śpioszki, komplety niemowlęce, body, pajacyki, półśpioszki, dresy i inne. Efektem naszej dbałości o jakość bielizny niemowlęcej jest uzyskany certyfikat Bezpieczny dla Dziecka, który gwarantuje bezpieczeństwo i jakość oferowanych produktów.

MARTEX

26

Lat

W 2010r. został uruchomiony firmowy sklep internetowy www.szafa-bobasa.pl stworzony z myślą o rodzicach, którzy mogą liczyć na najwyższą jakość ubranek dla niemowląt, szeroką ofertę a przy tym na bardzo atrakcyjne ceny.

Sukcesy i dobre imię firmy zawdzięczamy m.in. uczciwej i pełnej szacunku postawie wobec klientów, ciężkiej pracy i nastawieniu na ciągły rozwój.

Oferta

Poszukujemy partnerów handlowych zainteresowanych sprzedażą naszych ubranek niemowlęych.

Sprawdź
Adres Martex

P.P.H.U "Martex"
ul. T. Kościuszki 44
98-432 Dzietrzkowice

Tel: 62 78 47 828
Kom: 694 415 965

biuro@e-martex.pl